close
تبلیغات در تدبیربلاگ
باربری | کسب درآمد
loading...

صفحه اول گوگل

چگونه به صفحه اول گوگل برسیم؟

مقاله ای در زمینه آموزش کامل سئو سایت

الهه بازدید : 767 یکشنبه هجدهم خرداد هزار و سیصد و نود و نه : 2:44 نظرات (0)

آموزش های بهینه سازی وب سایت

فراگیری سئو سایت را می خواهیم در این بخش از آکادمی کسب و کار اینترنتی وبکیما مورد بررسی قرار دهیم . همانطور که می دانید موفقیت هر کسب و عمل اینترنتی در گروِ دیده شدن در حاصل جستجوی گوگل است و این اتفاق نمی افتد مگر آنکه از همان ابتدای راه‌اندازی کسب و عمل اینترنتی تان یک استراتژی عالی برای با صرفه سازی وبسایت تان داشته باشید .

در شرایطی که بخواهیم به زبان زیاد معمولی بگوییم که سئو وب سایت چه چیزی است پاسخ آن به این صورت خواهد بود که باصرفه سازی سایت به مجموعه ای از عمل هایی که برای باصرفه سازی وبسایت برای موتورهای جستجو انجام می شود باصرفه سازی تارنما گفته می شود . در واقع همگی کارهایی که شما برای جايگاه به دست آوردن سایت در موتورهای جستجو انجام می دهید سئو سایت یا همان سئو سایت برای موتورهای جستجو نام دارااست .

آموزش سئو

whitehat seo چه می باشد ؟

به تمامی کار هایی که قانونی و تماما طبق استاندارد های گوگل برای سئو وب سایت انجام می گردند سئوی کلاه سفید می‌گویند . در سئوی کلاه سفید تمامی کار ها مبتنی بر استاندارهایی است که گوگل برای سئو وب سایت معین کرده است و حتی کوچکترین تداخلی با مقررات گوگل ندارد .

سئوی کلاه خاکستری چیست ؟

سئوی کلاه خاکستری تقریبا یه چیزی دربین سئو کلاه سفید و کلاه سیاه است . در سئوی کلاه خاکستری غالبا از تکنیک های کم خطرتری نسبت به سئوی کلاه سیاه استعمال می شود و ریسک مضاعف کمتری دارد . توجه داشته باشید که سئوی کلاه خاکستری از نظر گوگل همان کلاه سیاه است ولی چون وبمسترها طوری این تکنیک ها رو پیاده می‌نمایند که گوگل متوجه نمی شود برای همین از ریسک کمتری برخودار است . این در حالی است که در حالتی‌که شما از یک تکنیک کلاه خاکستری برای سئوی وب سایت خود استعمال نمایید و گوگل متوجه شود شما شامل جریمه های گوگل خواهید شد . اعتنا داشته باشید که خرید بک پیوند به هیچ عنوان یک استراتژی و تکنیک white hat seo نیست و حتی کلاه خاکستری هم نیست . خرید بک پیوند به هر شکلی و با هریک چندین حتی ریپورتاژ آگهی هم جزء تکنیک های سئوی کلاه سیاه به اکانت آورده می شود . پس با خودمون رو راست باشیم !

سئوی کلاه سیاه چیست ؟

سئوی کلاه سیاه دقیقا برعکس white hat seo است و کاملا با استانداردهای گوگل در تضاد و مغایرت است . در تکنیک های سئوی کلاه سیاه از روش هایی استفاده می شود که در صورتیکه گوگل متوجه شود بدون شک سایت شما در آن کلمه دارای اهمیت که از سئوی سیاه برای سکو به دست آوردن در آن استعمال کرده اید را پنالتی میکند . لینک سازی PBN یکی تکنیک های کلاه سیاه است که در صورتی‌که در اجرای آن به درستی کار نکنید بدون شک شامل جریمه های گوگل خواهید شد .

بهینه سازی سایت وردپرس چه می‌باشد ؟

به همه کارهایی که برای با صرفه سازی یک وبسایت وردپرسی در موتورهای جستجو انجام می شود با صرفه سازی تارنما وردپرس می گویند در حالتی که وبسایت تان وردپرسی است و می خواهید آن را به صورت کامل بهینه سازی نمایید حتما مقاله سئوی سایت وردپرس را مطالعه بفرمایید .

چرا یادگیری بهینه سازی سایت برای صاحبان وب سایتها دارای اهمیت است؟

از آن جا که میلیون‌ها نفر همه روزه برای یافتن پاسخ سوالات یا کشف کردن فرآورده و خدمات موردنیاز خود به موتورهای جستجو مخصوصا گوگل مراجعه می کنند و با اعتنا به آمارهای بدست آمده تنها ۷ % از کاربران , صفحه ها دوم به آن‌گاه و بیشتر کاربران ۵ سود اول برگه نتایج را مرور می کنند .

بنابراین رسیدن به ده درجه اولیه برای بخش اعظمی از وب مستر ها و صاحبان سایتهای اینترنتی جهت دریافت بازدیدکننده و یا مشتری اهمیت بالای دارااست .

بهینه سازی سایت یا همان بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو یا به گویش معمولی راحت تر دیده شدن در دنیای اینترنت , امروزه تبدیل به علمی شده است که بدون آن

یادگرفتن راهکار بهینه سازی وب سایت ۲۰۲۰ | مرحله به مرحله یادگرفتن یک راهکار خوب

دقت کنید که حضور شما در درجه های بالا در جستجو لغت ها دارای ارتباط به کسب و کارتان اعتماد کاربران را به تارنما شما بیشتر مینماید و باعث معروف شدن برندتان میشود .

مخاطبان زمان یادگرفتن سئو وب سایت

ما بر این عقیده ایم که هر وبمستری برای بالا بردن درجه سایت خود در موتور های کاوشگر و افزایش مخاطب نیاز به دانستن علم سئوی سایت و سئو سایت داراست . بطور خاص مخاطبان زمان آموزش سئوی وب سایت , افراد زیر می باشند :

صاحبان کسب و کار

مدیران ارشد سایت های شرکتی و شخصی

وبلاگ نویسان

بازاریابان محتوا

مدیران دیجیتال

مدیران بازاریابی

متخصصین فناوری اطلاعات

افراد جویای کار در حوزه اینترنت و با صرفه سازی سایت

بسط دهندگان وب

و کلیه علاقمندانی که قصد دارند سئوکار حرفه ای شوند .

اهداف زمان فراگیری سئوی سایت

اف تی سنتر با برنامه ریزی حرفه ای و دانش محور , اقدام به برگزاری عصر آموزش سئوی سایت نموده است و هدف اصلی از برگزاری عصر یادگرفتن بهینه سازی سایت و سئوی سایت رشد نیروهایی حرفه ای و مسلط به سئوی وب سایت میباشد . به دلیل نیاز گسترده جامعه به نیروهای متخصص سئو وب سایت , بازار عمل مناسبی جهت این فن بوجود آمده است .

همچنین مدیران شرکتها و صاحبان تارنما ها جهت ارتقاء جايگاه تارنما خود در موتورهای جستجو علی الخصوص گوگل و پیشی به دست آوردن از رقبای خود نیاز به یادگیری تکنیک ها و استراتژی های جدید میباشند . همه کارآموزان در انتهای عصر به یک متخصص سئو وب سایت تبدیل خواهند شد که به راحتی میتوانند هر سایتی را بهینه سازی نمایند .

یادگرفتن صاحبان کسب و کارها , فراگیری مدیران وب سایتها

بعداز اتمام عصر آموزش سئوی وب سایت , شما قدرتمند خواهید بود به :

شعور چگونگی کار موتورهای جستجو و پارامترهای آن

محاسبه و بررسی کلمه ها مهم و تعیین بهترین کلیدواژه متناسب با مورد کاری

ساخت و بهینه سازی محتوای تارنما

شناسایی نقاط ضعف و قوت وب سایت خود جهت ارتقا سکو

چک و بررسی رقبای خود

شناسایی نقاط قوت و ضعف رقبا جهت پیشی به دست آوردن از آنها

شناسایی استراتژی سئو سایت و انتخاب بهترین تاکتیک , متناسب با نیازخود

آغاز اجرای یک استراتژی سئو سایت معتبر

بررسی نتایج استراتژی خود در موتورهای جستجوگر , از جمله بازگشت سرمایه گذاری ( ROI )

بهبود به تدریج تاکتیک های سئوی وب سایت و نتیجه ها خود

توانایی بالابردن سکو وب سایت در موتورهای کاوش گر

اشراف کامل به کنسول جستجوی گوگل

بک پیوند سازی بصورت توانمند و طبیعی جهت کسب مرتبه وبسایت

پیش نیاز زمان

عصر یادگرفتن بهینه سازی وب سایت تنها نیازمند دانش عمل با اینترنت و در صورت داشتن وبسایت کار با رئیس آن است و پیش‌نیاز دیگری ندارد .

بازار کار سئوی سایت

اکنون فعالیتهای آنلاین بخش جدایی ناپذیری از زندگی افراد گوناگون جامعه را تشکیل می دهد . افراد جامعه برای بدست آوردن اطلاعات , ارتباط با دیگرافراد , خرید و سرگرمی از اینترنت به کار گیری میکنند .

همانطور که می‌دانید آموزش سئو نقش مضاعف مهمی در آینده شغلی شرکت ها فعال در حوزه تجارت الکترونیک داراست . جايگاه سایت در موتورهای جستجو تاثیر بخش اعظمی در کسب و کار موسسه ها دارد و بیشتر موسسه ها کارایی می کنند در نتیجه ها جستجوی موتورهای جستجو علی الخصوص گوگل جايگاه بهتری داشته باشند .

در حقیقت رتبه خوب تر تارنما در موتورهای جستجو به رونق کسب و کار اینترنتی شرکتهای می انجامد چیزی که از آن به عنوان بازاریابی نوین و یا دیجیتالی یاد می شود .

به این ترتیب تمامی شرکتهای و یا هر کسب و کار اینترنتی برای موفقیت نیازمند سئو سایت هستند و سئوکاران بیشتر در حوزه زیر جذب بازار فعالیت میگردند :

شرکت های خصوصی و نهادهای دولتی به عنوان متخصص بهینه سازی سایت

شرکتهای ساخت وب سایت و سئو

کار به صورتی پروژه ای و جدا

کلیدواژه ها و بهینه سازی سایت

شیوه تحقیق و پژوهش کلیدواژه و تجزیه و بررسی رقابتی بودن

شیوه انتخاب و بکارگیری مناسب کلمه ها دارای اهمیت در وب سایت

ارسال نظر برای این مطلب

نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
شکلک :
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نحوه ارسال :
کد امنیتی :
1
درباره ما
Profile Pic
این روزها استفاده از خدمات سئو، دیدن یک آموزش سئو حرفه ای، مشورت با یک کارشناس سئو و فهمیدن این موضوع که اصلا سئو چیست، کار خیلی سختی نیست! اگ
اطلاعات کاربری
نام کاربري :
کلمه رمز :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  آمار سایت
 • کل مطالب : 1
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 0
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 5
 • آی پی دیروز : 6
 • بازدید امروز : 19
 • باردید دیروز : 8
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 27
 • بازدید ماه : 323
 • بازدید سال : 919
 • بازدید کلی : 4542

 • مقاله ای در زمینه آموزش کامل سئو سایت
  close
  تبلیغات در تدبیربلاگ
  باربری | کسب درآمد
  
  [Post_Title]

  [Post_Title]

  [Post_Title]

  Date: [Post_Date]

  Hit: [Post_Hit]

  Cat: [Post_Cat_Title]

  [Post_Content]
  Top Music In Month
  Like
  5454
  Your Comment

  نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

  نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

  نام شما :
  پست الكترونيك :
  سایت / وبلاگ :
  نظر شما :
  شکلک :
  :) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
  نحوه ارسال :
  کد امنیتی :

  [Comment_Content]
  date : [Comment_Date]